Firmy z branży ślubnej, weselnej w Górnie

Nie znaleziono firm w tej miejscowości, dlatego rozszerzyliśmy wynik zapytania do następującego obszaru: kielecki

Hotel Ameliówka

Masłów , Mąchocice Kapitulne 176

Prezentujemy Państwu całkowicie nową odsłonę Hotelu Ameliówka.Szanowni PaństwoInformujemy, że trwa remont mostu na drodze wojewódzkiej 745 prowadzącej do Hotelu Ameliówkaod strony Cedzyny. Droga będzie zamknięta do połowy października tego ...

Firmy z branży ślub, wesele w okolicy Górna

zespół muzyczny Górnoorkiestra weselna Górnodj na wesele Górnowodzirej Górnokamerzysta ślubny Górnofotograf Górnoauto na ślub Górnotorty ślubne Górnosala weselna Górnoorganizacja wesela Górnodekoracje weselne Górnoprezenty ślubne Górnogarnitury ślubne Górnosukienki na wesele Górnozespół muzyczny górno (0)
Górno
Dodaj swoje usługi za darmo!

Znacząca większość firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw z branży ślubnej twierdzi, że z upływem lat rynek się kurczy. Wystarczy popatrzeć na statystyki zawarcia małżeństw w latach 2010-2015. Bardzo duży spadek wynika zarówno z aspektów inwestycyjnych jak i zarówno demograficznych. W połączeniu z falą emigracji , a ponadto spadek poparcia do zawierania małżeństw powoduje takie zmiany w naszym modelu rodzinnym. Też sam model rodziny ulega zmianom. Dzisiaj znacznie więcej jest samotnych matek z różnorakich powodów. Można wymieniać niewątpliwie aspekty obyczajowe, niemniej jednak nie trzeba zapominać o zasadniczym czynniku, który jest bardzo szkodliwy: mianowicie zasiłki dla samotnych matek. W większości jest to przeważający powód do tego aby nie zawierać urzędowych związków małżeńskich. Dzięki zasiłkom rodziny żyją bez zgody urzędowego o małżeństwie podobnie jak małżeństwo. W przypadku gdyby zawarli ślub to urzędnicy z Górna odebraliby prawo do świadczeń takiej rodzinie. Można powiedzieć z drugiej strony, parafrazując klasyka, że jak dają to powinno się brać. Na pewno jest to myślenie krótkoterminowe, ponieważ zasiłki mają bardzo szkodliwe dla społeczeństwa mechanizmy jak na przykład. upowszechnianie bezrobocia. Przemieszczanie się środków produkcji z osób najbardziej skutecznych do osób najmniej efektywnych powoduje masowe zmiany gospodarcze i wynikiem tego jest kryzys. W Górnie i całej Polsce zasiłki nie są tak duże jak w innych krajach, które są znacznie bogatsze, niemniej jednak trzeba pamiętać, że Polska to relatywnie biedny kraj na tle zachodnich gigantów. Polscy politycy z uporem maniaka wprowadzają politykę krajów zachodnich zapominając jaka przepaść nas dzieli. Najlepsi ekonomiści radzą wyselekcjonować Polsce ścieżkę inną, a mianowicie politykę taką samą jak krajów zachodnich, niemniej jednak … z czasów jak te kraje były na podobnych etapie. Stosowanie takich samych mechanizmów gospodarczych dla różnorakich etapów rozwoju jest samobójstwem dla gospodarki. Politycy o tym dobrze wiedzą, niemniej jednak nie ukrywajmy, że sami Polacy są winni za ten stan rzeczy, ponieważ żadna partia nie zbiła żeby kapitału politycznego na takich hasłach jak zlikwidowanie przywilejów, zlikwidowanie podatków dochodowych , a ponadto obniżenie podatków.