Zespół muzyczny POWER MUSIC w Świeciach

Zespół muzyczny POWER MUSIC w Świeciach

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 506203153
Strona www: powermusic.muzzo.pl
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

ŚWIECIE/WISŁĄ,CHEŁMNO,TUCHOLA,TLEŃ
Poznać nas i dowiedzieć się więcej o prowadzeniu wesel, zabawie i wszystkim co chcesz wiedzieć i zapytać możesz dzwoniąc do nasz na nr 506-203-153 w tej chwili, w której najbardziej Ci to odpowiada. Dzwoń śmiało, to jedyna droga abyśmy wspólnie przeżyli jedną z najwspanialszych nocy, wspólnie z innymi gośćmi TWOJEGO WSPANIAŁEGO WIECZORU.
Zanim to się stanie przeczytaj jeszcze do końca zamieszczone poniżej informacje i przekonaj się, że chcesz zobaczyć nas w akcji i doświadczyć uczucia wszechogarniającego cię zadowolenia z zaistniałej okoliczności. Przekonaj się!
Możemy Tobie Teraz dać Gwarancję Twojego Absolutnego Zadowolenia z naszej usługi i ceny.

Tu trochę suchych faktów, które warto przeczytać by poznać nasz gust i utwierdzić się w przekonaniu, że chcecie zawrzeć z nami współpracę.
Zespół muzyczny POWER MUSIC w składzie 2-3 osobowym świadczy usługę oprawy muzycznej w zakresie imprez okolicznościowych takich jak WESELA, IMPREZY FIRMOWE oraz IMPREZY RODZINNE, BANKIETY, BALE SYLWESTROWE I STUDNIÓWKI i wiele, wiele innych!
Gramy wiele hitów: od LAT 60 - TYCH po NAJNOWSZE HITY z list przebojów tj. DISCO, ROCK AND ROLL, POP, TANGA, WALCE I POLKI. jak i mniej znanych przebojów, w tym wiele nieszablonowych WIĄZANEK, MARSZY, DUŻO MUZYKI TANECZNEJ, ROCKOWEJ, a także COŚ NASTROJOWEGO dla par i skocznego do wspólnej zabawy wszystkich.
Gwarantujemy różnorodność dzięki WOKALOWI MĘSKIEMU I WOKALOWI DAMSKIEMU oraz grze na INSTRUMENCIE KLAWISZOWYM, GITARZE ELEKTRYCZNEJ, a na życzenie również na , AKORDEONIE oraz FLECIE POPRZECZNYM.
Nie stronimy od "Jesteś szalona", "Daj mi tę noc" i "Ona tańczy dla mnie", „Ruda tańczy jak szalona” ale dodajemy do tego nieśmiertelne "Kawiarenki", „Mój piękny Panie”, piękne polskie ballady ("Wielka miłość", "Kocha się raz") oraz muzykę rockową ("I want to break free", "Do kołyski") i polskie ("Małgośka", "Hasta maniana",) oraz zagraniczne ("Stand by me", "Sway", "Shalala" „Cheri, cheri lady”) hity. Bardzo chętnie, na życzenie gramy i prowadzimy również biesiadę.

W naszym muzycznym arsenale mamy KILKASET UTWORÓW. Zapewniamy prowadzenie, krótkie przerwy, a dokładny repertuar dobieramy do stale bawiących się gości.
Kiedy planujesz wesele proponujemy tradycyjne marsze weselne na klawiszach, które towarzyszą Parze Młodej podczas domowych przygotowań do ceremonii i wyjścia z domu.

Ceremonii kościelnej nadamy magii poprzez wzruszający śpiew, a na życzenie również grę na flecie poprzecznym.
Podczas trwania uroczystości weselnej bawimy ludzi przy stołach piosenkami BIESIADNYMI. W naszym zanadrzu jest wiele rozmaitych i niespotykanych KONKURSÓW, ZARÓWNO DLA DOROSŁYCH JAK I DLA DZIECI.

Posiadamy wysokiej klasy SPRZĘT NAGŁOŚNIENIOWY i MUZYCZNY jak również OŚWIETLENIE i WYTWORNICĘ BANIEK MYDLANYCH, które pozwolą na stworzenie miłej i niezapomnianej atmosfery.

Czy czujesz ten nastrój i klimat narastającego zainteresowania co się wydarzy?

Zawsze dajemy z siebie 110 %, ponieważ kochamy to co robimy.

https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Muzyczny-Power-Music-358365467658168/?ref=aymt_homepage_panel

kontakt tel.Wojciech-506203153
tel.Justyna- 502431065
wojtek811@vp.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Multimedia

Zdjęcia:
Zespół muzyczny POWER MUSIC
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Świeciach i okolicach

ładowanie mapy Świecie, ...

Opinie

Usługi


WESELE skład 2-osobowy
Cena: 1700 PLN

WESELE skład 3 osobowy
Cena: 2300 PLN
Wyświetleń od 2016.05.23 : 854 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w kujawsko-pomorskim: 2 | Pozycja w Świeciach: 1