Video Art Studio w Lublinie

Video Art Studio w Lublinie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: (81) 745 35 38
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie filmowania, fotografowania i montażu wszelkich uroczystości. Głównie trudnimy się filmowaniem i fotografowaniem: ślubów, wesel, studniówek, komunii św.

Oferujemy Państwu najnowszą technikę filmowania HD (High-definition) lustrzanką cyfrową-najwyższą rozdzielczość obrazu 1920 x 1080 a sygnał nadawany jest w proporcjach 16:9. W końcowym efekcie otrzymujecie Państwo obraz nagrany na dyskach typu Blu-ray.

Proponujemy też produkcję filmów na potrzeby zamówień dyplomowych, filmów reklamowych, konferencji i tak dalej.

Naszymi Klientami były korporacji: Nestle, Poczta Polska, Decathlon, Inergy Automotive Systems, Wakeboardowa Kadra Polski , a oprócz tego Wyższe Seminarium Duchowne.

Fundamentem naszej oferty jest wysoka jakość wykonywanych usług , a oprócz tego konkurencyjne ceny.

Filmowaniem trudnimy się od 1990 roku nieustająco podnosząc spersonalizowane kwalifikacje i umiejętności w zakresie technik operatorskich i montażu komputerowego.

Celem naszej korporacji jest tworzenie niepowtarzalnych filmów, które uwiecznią najpiękniejsze chwile Twojego życia. Dążymy do doskonałości - żeby stać się artystami w swoim fachu, zgodnie z nazwą naszej korporacji: Video-Art Studio.

Wytwarzamy zespół kompetentnych, wykształconych i ambitnych młodych ludzi gotowych sprostać bardzo wysokim wymaganiom. Każdego Kontrahenta staramy się traktować indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
Tomasz Widło

Multimedia

Zdjęcia:
Video Art Studio
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Lublinie i okolicach

ładowanie mapy Lublin, ...

Opinie

Wyświetleń od 2014.07.24 : 1100 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w lubelskim: 10 | Pozycja w Lublinie: 6