Twój DJ w Elblągu

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 516310436
Ulica: Elbląg, Porębskiego, Gdańsk
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

WITAMY NA STRONIE DUETUPRESTIGE SOUNDJESTEŚMY MŁODYM DUETEM ŚWIADCZĄCYM USŁUGI MUZYCZNE .

Jeżeli już SZUKASZ Fachowego DUETU MUZYCZNEGO NA WESELE, POPRAWINY, STUDNIÓWKĘ, BAL SYLWESTROWY, KARAOKE CZY Również INNĄ IMPREZĘ OKOLICZNOŚCIOWĄ TO Dużo lepiej NIE MOGŁEŚ TRAFIĆ.Zapewniamy Wysokiej klasy OBSŁUGĘ IMPREZ Korporacyjnych, A Także RODZINNYCH SPOTKAŃ OKOLICZNOŚCIOWYCH.NAJWIĘKSZYM Atutem Naszej Spółki JEST WOKAL WYKONYWANY NA ŻYWO Poprzez ABSOLWENTA STUDIUM PIOSENKARSKIEGO IM. CZESŁAWA NIEMENA W Wrocławiu, UCZESTNIKA Kodu "DROGA DO GWIAZD", KTORY OGROMNIE WPŁYWA NA JAKOŚĆ KAŻDEJ IMPREZY.ŚPIEWAMY NAJWIĘKSZE POLSKIE I ZAGRANICZNE PRZEBOJE. MUZYKA W każdej chwili DOPASOWYWANA JEST DO BAWIĄCYCH SIĘ GOŚCI.Posiadamy Całkowicie Fachowy SPRZĘT , a ponadto DUŻO POZYTYWNEJ ENERGII. NASZA MIŁOŚĆ DO MUZYKI , a ponadto ZAANGAŻOWANIE W PRACĘ Zapewnia NIESAMOWITĄ ATMOSFERĘNA TWOJEJ IMPREZIE.

Dziś ŚWIADCZYMY USŁUGI W Ośrodkach miejskich PÓŁNOCNEJ POLSKI : Katowice, GDYNIA, Sopot, ELBLĄG, OSTRÓDA, , a ponadto W POZOSTAŁYCH MIEJSCOWOŚCIACH WOJEWÓDZTW : POMORSKIE, WARMIŃSKO - MAZURSKIE

O PROWADZĄCYCH :Tomasz Grelewicz-wokalista, wodzirej i klawiszowiec zespołu. Absolwent Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena w Wrocławiu, uczestnik kodu "Droga do gwiazd" i "Idol". Znany z prowadzenia najlepszych imprez typu KARAOKE-DANCE w Trójmieście. Osoba o olbrzymich możliwościach wokalnych. Ma bogate praktykę w prowadzeniu różnego typu imprez na Pomorzu, Warmi i Mazurach, w Wielkopolsce, i na Opolsczyźnie.Magdalena Grelewicz -wokalistka, para się obsługą sprzętu, wprowadza na imprezach wyjątkowy nastrój. Absolwentka Terapii Pedagogicznej z Oligofrenopedagogiką, posiadająca niezwykłą umiejętność dopasowania muzyki do bawiących się gości.

Multimedia

Zdjęcia:
Twój DJ
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Elblągu i okolicach

ładowanie mapy Elbląg, Porębskiego, Gdańsk...

Opinie

Mariusz w dniu 2014/07/29 napisał:
Ocena:

Świetna muzyka na weselu! Zabawa była przednia :) polecam!!!

Wyświetleń od 2014.07.29 : 1468 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w warmińsko-mazurskim: 1 | Pozycja w Elblągu: 1