Świat Lodów w Galerii Emka w Koszalinie

Świat Lodów w Galerii Emka w Koszalinie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 795 490 850
Ulica: Koszalin, ul. Jana Pawła II 20
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Torty Weselne
torty na każdą okazję

Start
Torty
Cukiernia
Folder
Faq
Zlecenia

Torty weselne -Tylko spersonalizowane zaangażowanie w każdym projekcie umożliwia mi na zbudowanie kompozycji smakowej i doznania wizualnego w jednej zamkniętej formie. Spora większość szczegółów jest przeze mnie ręcznie rzeźbiona w plastycznej masie marcepanowej.

- Jacek, mistrz cukierniczy

Torty okolicznosciowe

Bardzo istotne cechy tych kompozycji to różnorodność smaków: śmietankowy, truskawkowy, malinowy, czekoladowy, schwarzwaldzki, tiramisu, kajmakowy, w sumie
27 smaków do wyboru, do koloru. W dodatku łączymy smaki.

Mnogość kształtów i barw, oraz sposobność przedstawienia prywatnej koncepcji daje Wam niekończące się możliwości, które ogranicza jedynie wyobraźnia.

Wielkość tortów w każdej sytuacji dostosowujemy do ilości ludzi które będą na przyjęciu i realizujemy to niezwykle precyzyjnie w oparciu o dotychczasowe wiedzę praktyczną. Jesteście w dobrych rękach.

Lubię rysować w większości są to wymyślne kształty, które biedny Jacek musi potem rzeźbić. Niezależnie od koncepcji… bajkowe stwory, czy kreskówkowe postaci, w rękach Jacka – ożywają. Ze szkiców przeistaczają się w cukrowe figurki.”

- Marlena, kierownik produkcji

Torty dla dzieci

Torty dla dzieci są przeważnie na podstawie bitej śmietanki, przekładane biszkoptem nasączonym aromatycznym syropem. Termin realizacji tego typu zapotrzebowania to około 3-4 dni.

Najbardziej popularne smaki to truskawkowy i śmietankowy, posiadamy sposobność łączenia wielu smaków na przykład: śmietankowo-truskawkowy, śmietankowo-kajmakowy.

Proponujemy różnorodne kształty pasujące do postaci z bajek, torty z żelowymi rysunkami, oraz trójwymiarowe ręcznie rzeźbione jak ten poniżej. Nasz katalog zawiera dotychczasowe realizacje, ale zapraszamy do wspólnego projektowania nowych niepowtarzalnych wzorów.

„Niewielu nabywców zdaje sobie sprawę jak niełatwe jest dostarczenie tortów w jednym kawałku:) Na szczęście, dzięki naszej chłodni Crafter posiadamy gwarancję, że torty trafią na Waszą uroczystość i że w całości będą cieszyły oczy gości.”

- Magda, posiadacz

Torty weselne

Przedstawiamy uproszczony przewodnik po tortach weselnych. Kiedy określimy styl, będzie można przystosować odpowiedni stelaż. To pozwoli Wam podjąć decyzję o typu i smakach jakie posiadają torty weselne.
Wygląd i styl
Rodzaje tortów
Bazowe smaki tortów

Weź udział
Chcemy poznać Waszą opinię i sugestie o słodkościach, które w chwili obecnej zakupiliście. Na opakowaniach tortów są kupony z kodem do wpisania w formularzu opinii. Wypełnij formularz wpisz kod i czekaj na losowanie. Co tydzień wśród nadesłanych komentarzy rozlosujemy słodkie upominki. Dziękujemy!
Opiniuj ciacho

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

numer kuponu (wymagane)

Multimedia

Zdjęcia:
Świat Lodów w Galerii Emka
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Koszalinie i okolicach

ładowanie mapy Koszalin, ul. Jana Pawła II 20...

Opinie

Wyświetleń od 2014.07.29 : 823 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w zachodniopomorskim: 1 | Pozycja w Koszalinie: 1