Suknie Ślubne i nie tylko w Koszalinie

Suknie Ślubne i nie tylko w Koszalinie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: (094) 722-00-70 kom. (+48) 604-511-135
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Koszalin, Drzymały 18
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Salon Mody Ślubnej Bella Donna w Koszalinie został dla Państwa otwarty 1-go grudnia 2009 r.

Tradycje rodzinne, przekazane przez poprzednie pokolenie, w dziedzinie krawiectwa damskiego zaowocowały powstaniem w roku 1985 firmy o profilu mody damskiej.
Następstwem było otwarcie Artystycznej Pracowni DESArt Style mieszczącej się do na dzień dzisiejszy na ulicy Drzymały 18 / 2 w Koszalinie, w której do chwili obecnej urzeczywistniają się marzenia wielu Panien.
Salon Mody Ślubnej Bella Donna w Koszalinie powstał, by zaoferować Państwu możliwość wyboru kreacji ślubnych pochodzących wprost z renomowanych, światowej klasy, hiszpańskich pracowni mody śłubnej należącej do Pronovias Fashion Group. Wiemy, że kolekcje ślubne wychodzące spod igły tak znanych kreatorów mody ślubnej jak: Hannibal Laguna, Manuel Mota czy Emanuel Ungaro i Elie Saab, należą do jednych z najbardziej poszukiwanych na świecie.

Unikalny styl prezentowanych Państwu sukien łączy w sobie elegancję i romantyczność, nowoczesność i odwagę z kunsztem wytworzania. Kolekcje kreowane są z połączenia tkanin takich jak koronki, haftowane tiule, guipury, tafty, szyfony, organzy, woale, gazy ozdobione delikatnymi dodatkami.

Kombinacje tych materiałów tworzą uwodzicielską, charakterystyczną postać Panny Młodej.

Naszym pragnieniem jest, by Salon Mody Ślubnej Bella Donna stał się dla Państwa szczególnym miejscem, w którym zastaną Państwo niezapomnianą atmosferę oraz profesionalną poradę, dzięki której właściwie każdy typ urody i osobowości przyszłej Panny Młodej zostanie podkreślony i wyeksponowany przez adekwatnie dobraną kreację ślubną.

ZAPRASZAMY

Multimedia

Zdjęcia:
Suknie Ślubne i nie tylko
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Koszalinie i okolicach

ładowanie mapy Koszalin, Drzymały 18 ...

Opinie

Wyświetleń od 2014.07.29 : 658 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w zachodniopomorskim: 8 | Pozycja w Koszalinie: 7