Stary Folwark w Szczecinie

Stary Folwark w Szczecinie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: (91) 813 62 22
Ulica: Szczecin, Ustowo 40i
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis


Lokal weselny

Eleganckie sale, których klimat możemy kształtować według własnych preferencji nabywcy, stanowią bazę mojej oferty weselnej. Przestronne, urządzone ze smakiem pomieszczenia będą stanowić ważny szczegół każdej uroczystości. W nich goście wraz z Młodą Parą będą bawić się i świętować to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka.

organizacja imprez


W Starym Folwarku w Ustowie koło Szczecina znajdują się trzy sale bankietowe. Każda z nich, utrzymana w ciepłej kolorystyce stanowi integralną część przestrzeni, którą oddajemy naszym nabywcom do dyspozycji. Gościom weselnym proponujemy odpoczynek po zabawie w komfortowych pokojach gościnnych. W naszym obiekcie mogą Wy zorganizować przyjęcie na ponad 200 osób. Przed budynkiem znajduje się parking dla Młodej Pary i jej gości.
Catering na wesele

Proponujemy Państwu także wyśmienite dania weselne, których smak wzbogaci każdą uroczystość. Menu weselne komponujemy wedle życzeń i wskazówek klientów.

Wszelkie potrawy realizujemy w mojej kuchni, dzięki czemu posiadają Wy zapewnienie, że na stół weselny trafią świeże i ciepłe posiłki.


usługi cateringowe

Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje i uwagi. Zapraszamy do naszego lokalu. Mogą Wy umówić się na wizytę lub zaczerpnąć treści telefonicznie pod numerem telefonu (91) 813 62 22 lub 695 896 848. Adres oraz dodatkowo formularz kontaktowy umieściliśmy w zakładce Kontakt.

Niezapomniane chwile w naszym lokalu przeżyło wiele Młodych Par i ich gości.

Multimedia

Zdjęcia:
Stary Folwark
Stary Folwark
12

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Szczecinie i okolicach

ładowanie mapy Szczecin, Ustowo 40i ...

Opinie

Wyświetleń od 2014.07.23 : 788 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w zachodniopomorskim: 15 | Pozycja w Szczecinie: 6