NEW MEN w Krakowie

NEW MEN w Krakowie

Oceń:
(Ocena: 5, głosów: 1)
Telefon: 0048 12 260 93 20
Strona www: newmen.eu
Ulica: Kraków, ul. Przewóz 2
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Od ponad 20 lat Jerzy Gałczyński Firma Produkcyjno Handlowa NEW MEN para się produkcją i dystrybucją profesjonalną garniturów, koszul, krawatów, płaszczy i kurtek męskich.
W okresie prywatnej działalności dzięki wysokiemu standardowi wyrobów, konkurencyjności jakościowej i cenowej Firma zdołała uzyskać szacunek i uznanie klientów, które pozwoliły jej dostać znaczącą pozycję na krajowym rynku producentów konfekcji męskiej.
Gruntowne analizy potrzeb rynku , a ponadto dostosowanie fasonów produkowanych wyrobów do aktualnych trendów mody doprowadziły do wytworzania kolekcji oferowanych współcześnie pod marką NEW MEN Style.

NEW MEN Style to zaprojektowanie nowego imażu współczesnego mężczyzny.
Nasze wyroby są zróżnicowane stylistycznie i każdy mężczyzna znajdzie u nas odpowiedni strój, odpowiedni do wieku, gustu i upodobań, tak klasycznych jak i awangardowych.
Konsekwentnie rozwijamy własną działalność, obejmując poza bez przerwy rozwijaną i modernizowaną siecią salonów firmowych i partnerów handlowych, nowe rynki zbytu w Europie i innych częściach Świata.
W spisie produktów/usług firmy istotne miejsce znajduje również zbiór ślubna i wizytowa z dużym wyborem surdutów, fraków i smokingów.
Zajmujemy się także produkcją strojów na zlecenie firm z wielu różnych branż, między innymi hoteli, restauracji, zespołów muzycznych, bractw historycznych, teatru i telewizji.
Marka NEW MEN Style jest doceniana przez znane postacie kultury, sztuki, mediów i sportu.

Multimedia

Zdjęcia:
NEW MEN
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Krakowie i okolicach

ładowanie mapy Kraków, ul. Przewóz 2...

Opinie

Adam w dniu 2014/07/17 napisał:
Ocena:

Naprawdę dobre garnitury w przystępnych cenach! W kolekcji także garnitury bardzo eleganckie na wesele. Mam taki jeden w domu :)

Wyświetleń od 2014.07.17 : 4826 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w małopolskiem: 2 | Pozycja w Krakowie: 1