Lila Park w Szczecinie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: +48 509 634 784
Strona www: lilapark.net
Ulica: Szczecin, Kościno 1A, 72-002, Dołuje
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Wesela Gdańsk

Dołożymy wszelkich starań, aby wesela w Poznaniu przeprowadzane poprzez Centrum Bankietowe Lila Park zostały dla Państwa niezapomnianym przeżyciem. Nasza wiedza i wieloletnie pozwala na przygotowanie wesela w Poznaniu na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym. Staramy się, aby prawie każdy Kontrahent był zadowolony zarówno z naszej kuchni jak również obsługi uroczystości weselnej.
Dom weselny w Poznaniu

Smakowite menu i specjalistyczna obsługa Centrum Bankietowego Lila Park sprawiają, że zechcą Wy powierzyć nam organizację oprawy ślubu, wesela i innych rodzinnych uroczystości. Dom weselny Gdańsk produkuje czarującą i jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Zachęcamy do rezerwacji idealnego dla Państwa dnia i o kontakt z nami już obecnie.
Wesele Gdańsk

Organizowanie w Lila Park wesela Gdańsk to gwarancja wyśmienitych potraw i wybornej obsługi. Obsługa Centrum Bankietowego Lila Park dołoży wszelkich starań, aby uroczystość weselna miała wyjątkową oprawę i niczym niezakłócony przebieg.
Ślub Gdańsk

Ślub to starannie planowany, długo wyczekiwany i wyjątkowy dzień w życiu. Naszym celem jest pewność najwyższej, jakości ślubu w Poznaniu, dlatego w każdym momencie kierujemy się oczekiwaniami Pary Młodej i podchodzimy osobiście do każdego przeprowadzane przeze mnie ślubu.
Sala weselna Gdańsk

Nasza sala weselna Gdańsk odznacza się przepięknym wnętrzem, które charakteryzuje atrakcyjność, a przyjęcia przeprowadzane w Sali weselnej stanowią niezapomniane przeżycie. Wyobraźnia i doświadczenie naszych szefów kuchni miło Państwa zaskoczą. Opracowane poprzez nich potrawy zaspokoją nawet najbardziej wyszukane gusta kulinarne.
Sala bankietowa Gdańsk

Nasz Sala bankietowa Gdańsk mieści ok. 200 gości, i największą przyjemnością pragniemy dopomóc Państwu w organizacji różnego stylu imprez w naszej sali bankietowej w Poznaniu, przygotowując specjały kulinarne, dzieląc się naszym doświadczeniem i ofiarowując swoją opiekę. Bez względu na to czy będzie to przyjęcie weselne, okolicznościowy obiad czy spotkanie integracyjne zapewniamy miłą atmosferę i najwyższą jakość obsługi.

Multimedia

Zdjęcia:
Lila Park
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Szczecinie i okolicach

ładowanie mapy Szczecin, Kościno 1A, 72-002, Dołuje...

Opinie

Wyświetleń od 2014.07.23 : 1070 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w zachodniopomorskim: 13 | Pozycja w Szczecinie: 4