Konsultant ślubny w Wrocławie

Konsultant ślubny w Wrocławie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: +48 536 940 845
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Jesteśmy grupą konsultantów ślubnych z pasją organizujących śluby i wesela od 2006 r. (do 2013 r. jako Twój Prestige).

Nasze wcześniejsze doświadczenia zdobyte przy okazji organizacji setek konferencji, sympozjów, koncertów i bankietów – małych i kameralnych, ale także międzynarodowych, z udziałem VIPów oraz według zasad protokołu dyplomatycznego - nauczyły nas właściwego wyczucia na potrzeby klienta, świetnej organizacji logistycznej oraz dbałości o najdrobniejszy szczegół. Eventy firmowe organizowane są przez nas pod marką Impressariat.

Kolaże6W pracy jako konsultantki ślubne doskonale się uzupełniamy – kobieca delikatność i uczuciowość w połączeniu z twardą ręką i konsekwentnym dążeniem do celu pozwala z sukcesem realizować nawet najtrudniejsze zlecenia i prawdziwe wyzwania. Umiejętność słuchania i otwartość na problemy ludzkiej duszy, cechujące nasze charaktery, zdolności negocjacyjne i organizacyjne nabyte dzięki wcześniejszym i obecnym doświadczeniom zawodowym oraz wrodzone zdolności muzyczne i plastyczne sprawiają, że nasi kontrahenci odnajdują w nas prawdziwych przyjaciół i sprzymierzeńców, powierników prywatnych problemów i obaw, a też doradców oraz przewodników w drodze planowania swojego ślubu i wesela, która nie w każdej chwili jest łatwa i usłana różami.

Organizację swojego wyjątkowego dnia w życiu powierzyło nam już kilka par zarówno z Polski, jak również zza granicy: Anglii, Irlandii, Francji, Hiszpanii, Szwajcarii i Niemiec, Kanady oraz Usa. Z naszej oferty korzystają nie tylko mężczyźni i kobiety, dla których organizacja wesela na odległość jest kłopotliwa, ale też te bardzo zapracowane, które czas wolny preferują spędzać z bliskimi, ale ma możliwość przede wszystkim te, które dzięki pomocy specjalistów preferują uczynić ten jedyny dzień rzeczywiście wyjątkowym.

Organizujemy wesela w Krakowie, Poznaniu, Bielsku-Białej, w górach (Zakopane, Szczyrk, Ustroń, Wisła, Zawoja, Szklarska Poręba), natomiast chętnie zorganizujemy je również w innych częściach państwie.

Uczymy również jak pracować jako konsultant ślubny. Przewodnik umożliwia przekazać chętnym naszą edukację popartą doświadczeniem i pomaga stawiać pierwsze kroki w tym fascynującym zawodzie, jakim jest organizator wesel.

Multimedia

Zdjęcia:
Konsultant ślubny
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Wrocławie i okolicach

ładowanie mapy Wrocław, ...

Opinie

Usługi

Wyświetleń od 2014.07.17 : 912 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w dolnośląskim: 3 | Pozycja w Wrocławie: 3