Kolorytm w Opolu

Kolorytm w Opolu

Oceń:
(Ocena: 5, głosów: 1)
Telefon: 606 763 930
Strona www: kolorytm.com.pl
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Nasz repertuar to szeroko pojęta muzyka taneczna; to rock&roll, big-bit, disco lat 70-tych i 80-tych, rytmy latynoskie, country, rock, a również najnowsze produkcje muzyki pop i dance. Na każdej imprezie powinna zabrzmieć muzyka, przy której nikt nie będzie chciał siedzieć, więc gramy to, przy czym się Państwo najchętniej bawicie! Oryginalne aranżacje i pomysły muzyczne sprawią też radość ze słuchania granej przeze mnie muzyki tym z gości, którzy wolą mniej aktywny udział w zabawie. Bloki muzyczne trwają w większości wypadków ok. 30-40 minut (tj. 6-8 utworów), a przerwy między nimi wypełnia stonowana muzyka odtwarzana z notebooka albo płyty CD.

Dopełnieniem dźwiękowej oprawy imprezy jest fachowa konferansjerka prowadzona przeze mniezego basistę, człowieka o pięknym, niskim głosie - Marcina. Wszelkie stałe punkty przyjęć weselnych, tj. przywitanie gości, wprowadzenie do pierwszego tańca, podanie tortu, oczepiny, podziękowania , a oprócz tego zabawy organizowane są w sposób kulturalny, a zarazem dowcipny i neutralny, bez komentarzy czy także uwag, które mogą wydać się niektórym gościom niestosowne. Istnieje możliwość częściowego tłumaczenia zabaw i innych kluczowych momentów przyjęcia na język brytyjski, co niewątpliwie docenią ludzie z Państwa, którzy chcieliby żeby ich obcojęzyczni goście poczuli się swobodniej.

Pragniemy, żeby właściwie każde wesele było wyjątkowe, dlatego jesteśmy otwarci na wątpliwości i pomysły, z którymi Państwo do nas przyjdziecie; staramy się dostosować jak najlepiej do różnorakich planów przyjęć weselnych. Wszystkie szczegóły dotyczące czasu trwania imprezy, przeprowadzanych zabaw, punktów stałych wesela , a oprócz tego innych atrakcji ustalamy osobiście, żeby mieć gwarancję, że spełnimy Państwa nadzieja w bardzo wysokim stopniu!

Zabawy i konkursy, które proponujemy to m.in. "Z muzyką poprzez świat" - zabawa taneczna demonstrująca znane utwory folkowe z różnorakich części kuli ziemskiej; "Wycieczka do ZOO" - niebywale wciągająca gra sprawnościowa; "Zamiana marynarek" - konkurs taneczno-sprawnościowy. Po oczepinach w większości wypadków następuje "Test zgodności małżeńskiej" - dowcipny quiz, w którym para młoda odpowiada na pytania prowadzącego. W miarę możliwości staramy się urzeczywistniać właściwie każde inne, dosłownie spontaniczne pomysły uczestników imprezy!


STUDNIÓWKI, IMPREZY SYLWESTROWE, FIRMOWE, ZABAWY TANECZNE , a oprócz tego inne imprezy okolicznościowe

Charakter opraw muzycznych na wyżej wymienionych imprezach jest bardzo podobny do tego z przyjęć weselnych, tzn. bloki muzyczne po 6-8 utworów, które mogą być oczywiście dłuższe, zależnie od sytuacji. Nie zabraknie też elementów charakterystycznych dla poszczególnych imprez (polonez na studniówce, życzenia noworoczne na sylwestra); oczywiście jesteśmy przygotowani również na inne pomysły organizatorów albo gości (pokazy slajdów, sztuczne ognie, prezentacje tańca, zumba itd.). Na imprezy firmowe przygotowaliśmy specjalny mini-recital, kilkanaście pastelowych utworów jazzowych, wykonywanych instrumentalnie albo z wokalem, który można oczywiście połączyć z późniejszą zabawą taneczną.


KOLORYTM jako COVER BAND

O ile potrzebują Państwo zespołu na imprezę klubową, koncert plenerowy albo inny event, to nasz zespół będzie idealnym wyborem! Szeroki repertuar i zróżnicowanie stylistyczne gwarantują, że każdy organizator z łatwością wybierze utwory, które zabrzmią w późniejszym czasie na koncercie. Możemy także przygotować specjalny tematyczny repertuar, zależnie od wymagań i charakteru imprezy, przykładowo. "Muzyka lat 70-tych", "Rock&roll" i tak dalej. Czas trwania występu, ilość utworów, przerwy , a oprócz tego inne szczegóły są naturalnie do ustalenia, zależnie od wymagań organizatora. Istnieje również możliwość poszerzenia listy o utwory, których nie posiadamy w repertuarze, co z oczywistych względów jest również omawiane osobiście.

Multimedia

Zdjęcia:
Kolorytm
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Opolu i okolicach

ładowanie mapy Opole, ...

Opinie

Ola w dniu 2017/05/06 napisał:
Ocena:

Było suuuuuper, polecam zawsze i wszędzie :):):)

Jarek w dniu 2014/07/17 napisał:
Ocena:

Bardzo dobry zespół muzyczny. Bawiliśmy się jako goście na przyjęciu, gdzie grali i bardzo mile wspominamy ten czas :)

Wyświetleń od 2014.07.17 : 1152 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w opolskim: 1 | Pozycja w Opolu: 1