Hotel i Restauracja "Pod Różami" w Radomiu

Hotel i Restauracja "Pod Różami" w Radomiu

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: (048) 32 22 141
Ulica: Radom, ul. Radomska 49
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis


1990

Firma "Pod Różami" powstała w roku 1990. Własną działalność zapoczątkowała jako sklep spożywczo-przemysłowy. "Pod Różami" to firma rodzinna, właścicielami są Barbara i Ryszard Różańscy. Od podstaw działalność była prowadzona przez właścicieli przy znaczącej pomocy dzieci oraz dodatkowo rodziny. Wraz z upływem lat i rozwojem firma zyskiwała nowych pracowników.

1993-99

Hotel budynekW 1993 roku sklep spożywczo-przemysłowy został powiększony i zatrudniał już 8 ludzi. Jednakże w 1999 roku do użytku oddano hotel, restaurację, salę bankietową z zapleczem gastronomicznym i sklep samoobsługowy. Firma "Pod Różami" zatrudniała wówczas już 18 ludzi.

2002

Wóz konnyW 2002 roku założono stajnię. Obecnie na jej stanie są 6 koni. Naszym gościom proponujemy przejażdżki bryczkami oraz dodatkowo kuligi z pochodniami w sezonie zimowym. Jest to doskonała forma integracji w trakcie imprez biznesowych. Dla Młodych Par oferujemy jednak bryczkę ślubną. W planach jest dalszy rozwój stadniny wraz z nauką jazdy konnej i hipoterapią.

2010

Bufet w szkole w RadomiuW roku 2010 firma nawiązała współpracę z Zespołem Szkół Muzycznych w Radomiu, otwierając sklepik z bufetem dla dzieci i pracowników szkoły. Podawane są w nim zestawy obiadowe, które cieszą się dużą popularnością. Dania przygotowywane są w koncepcja "smacznie i zdrowo, jak u posiadamy".

W 2010 roku firma obchodziła osobiste 20-lecie. Odbyła się Gala "Rozdania Róż" na którą zaproszone były lokalne władze oraz dodatkowo współpracownicy i klienci spółki. Masowe podziękowania i gratulacje płynęły z ust naszych gości, dzięki czemu firma zyskała dalszą motywację do rozwoju.

2012

Różana Chatka - wycinek z dzienniki

W lipcu 2012 do użytku oddany został punkt gastronomiczny "Różana Chatka" przy zalewie Siczki w Jedlni Letnisko. Przy stolikach zasiadają w nim bardzo często plażowicze oraz dodatkowo całe rodziny z dziećmi, którzy przyjeżdżają rekreacyjnie nad zalew. Klimatyczne i przytulne wnętrza mieszkania, domowe i smaczne menu oraz dodatkowo miła obsługa sprawiają że "Różana Chatka" jest bardzo lubiana przez gości, którzy z chęcią tu powracają zapraszając rodzinę i znajomych. Latem organizujemy w niej wieczorki muzyczne i taneczne. Można również spędzić romantyczny wieczór na jednym z tarasów widokowych.

Obecnie firma zatrudnia 35 pracowników. Ponadto w zależności od prac i zamówienia zatrudniani są pracownicy dochodzący.

Hotel "Pod Różami" skategoryzowany jest jako obiekt 2-gwiazdkowy. Dysponuje bazą noclegową dla 50 ludzi. Gośćmi są w większości sytuacji pracownicy handlowi i biznesowi, pary oraz dodatkowo rodziny z dziećmi. Norma hotelu wychodzi ponad poziom 2-gwiazdkowy i zachęca niskimi cenami, dlatego również cieszy się zadowalającą popularnością i obłożeniem. Coraz bardzo często odwiedzają nas Goście oczekujący wyższego standardu i poziomu usług oraz dodatkowo możliwości skorzystania z usług dodatkowych z zakresu rekreacji i wypoczynku, jednakże by temu sprostać potrzebna jest duża inwestycja.

Restauracja "Pod Różami" serwuje dania kuchni staropolskiej i nie tylko. Goście bardzo często zamawiają rodzime, tradycyjne dania, ale również zwiększa się grono zwolenników kuchni europejskiej bogatej w dania bardziej ekskluzywne i wysublimowane. Właściciele i pracownicy nadążając za aktualnymi trendami próbują dopasować do gustów i upodobań prywatnych klientów. Gośćmi restauracji są lokalni mieszkańcy, osoby przejezdne oraz dodatkowo goście hotelowi.

Trudnimy się również pieczeniem wyrobów cukierniczych, które w każdym momencie przygotowywane są na bazie naturalnych składników, dzięki czemu cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Można je skosztować w mojej restauracji, w "Różanej Chatce", w bufecie w Szkole Muzycznej oraz dodatkowo głównie są one w dystrybucji w naszym sklepie "Pod Różami". Ponadto zajmujemy się produkcją wyrobów garmażeryjnych, takich jak pierogi, uszka, krokiety i kilka innych, które również można zakupić w Samie "Pod Różami".

Firma para się organizacją wszelkiego typu imprez rodzinnych i biznesowych. Przeprowadzane są m.in. przyjęcia weselne, komunie, rocznice, chrzciny, jubileusze firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne i kilka innych według potrzeb i życzeń klientów. W osobistej katalogu usług/produktów posiadamy szeroki wybór dań, które w każdym momencie przygotowywane są z produktów naturalnych, z uwagi zadowolenie wszystkich gości.

Firma para się również organizacją imprez plenerowych i cateringów. Imprezy plenerowe odbywają się w przygotowanym przez nas miejscu, z możliwością rozpalenia ogniska, czy grilla oraz dodatkowo atrakcjami na świeżym powietrzu. Cateringi jednak organizujemy w siedzibach innych firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, kompleksowo z ustalonym menu i obsługą kelnerską. W roku 2008 zakupiliśmy samochód cateringowy do przewozu żywności oraz dodatkowo całe zaplecze cateringowe.

Możemy pochwalić się licznymi realizacjami z ostatnich kilku lat. Największe z nich to uroczystość otwarcia Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu przy ul. 25 Czerwca dla 600 ludzi, obsługa cateringowa Międzynarodowych Warsztatów Ratowniczych Straży Pożarnej, które odbywały się w Pionkach corocznie na przestrzeni kilku ostatnich lat, obsługa pilotów grupy "Żelazny" w trakcie Międzynarodowych Pokazów Lotniczych w Radomiu, Targi Papryki w Przytyku w roku 2012, zaplecze gastronomiczne festynów rodzinnych w Jedlni Letnisko i w Pionkach, jubileusz 100-lecia Liceum Kochanowskiego w Radomiu w roku ubiegłym, współpraca z Muzeum Wsi Radomskiej oraz dodatkowo kilka innych indywidualnych, rodzinnych i biznesowych imprez które zapadły na długo w mojej pamięci.

Nasze progi odwiedzili również osoby znane i lubiane oraz dodatkowo artyści polskiej sceny muzycznej, m.in. Golec uOrkiestra, zespół Video, Dziani z zespołem Roma, Janusz Radek, Piotr Cyrwus, Elżbieta Jaworowicz.

Firma ma również grono zasłużonych pracowników. Większość z nich lat działa w dobrym jej imieniu, jest jej lojalna, starając się wykonać jak najlepszy jej wizerunek. Dzięki temu pracownicy inni ludzie zyskali zaufanie i uznanie właścicieli. Istnieje grono ludzi, które bez ustanku podnoszą osobiste kwalifikacje, uczestnicząc w różnorakich szkoleniach i kursach. Wszyscy ludzie zaś dążą do jak największego profesjonalizmu i podnoszenia jakości świadczonych usług. Właściciele doceniają pracę wszystkich pracowników, ale są otwarci na poznanie nowych, kreatywnych ludzi, których wraz z rozwojem spółki mogliby zatrudnić na odpowiednich stanowiskach, by wspólnie tworzyć prestiż i rangę spółki.

2013

Perła powiatuFirma została nominowana do Plebiscytu Gospodarczego Starosty Radomskiego"Perła Powiatu" 2012. Otrzymała I miejsce w grupie Mała Firma Roku.

Firma "Pod Różami" to prężnie rozwijająca się firma, w każdym momencie mająca na uwadze dobro i zadowolenie prywatnych klientów i gości. Dopasowująca się do ich potrzeb, gustów i wymagań. Pomimo, że zatrudnia ona spore grono pracowników, najbliższa rodzina właścicieli - ich dzieci, od samego początku jej egzystencji zaznaczają w jej tworzeniu swój udział. W każdym momencie chętni do pracy i pomocy oraz dodatkowo służący radą w dobrych i gorszych chwilach. Właściciele wraz z rodziną i pracownikami osiągając liczne sukcesy, w pewnych sytuacjach bardzo niezbyt duże, w pewnych sytuacjach większe, zmotywowani są do następnej pracy i rozwoju, mając nadzieję na zdobywanie nowych doświadczeń oraz dodatkowo rozwój prywatny i zawodowy.

Multimedia

Zdjęcia:
Hotel i Restauracja  "Pod Różami"
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Radomiu i okolicach

ładowanie mapy Radom, ul. Radomska 49...

Opinie

Wyświetleń od 2014.08.07 : 904 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w mazowieckim: 21 | Pozycja w Radomiu: 3