Garnitex - producent garniturów w Krakowie

Garnitex - producent garniturów w Krakowie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 603 601 735
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Kraków, Stróża 927
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Historia mojej korporacji :

As- Garnitex to dobrze rozpoznawalna marka w gronie męskiej odzieży. Od samego początku obecności korporacji naszym celem było zbudowanie produktów najwyższej klasy, odpowiadających gustom i potrzebom nabywców.

Chcielibyśmy Państwu przybliżyć historię mojej korporacji, zademonstrować odzież męską , a dodatkowo zaprosić do salonów dystrybucji.

Firma As-Garnitex istnieje na rynku odzieżowym od 1988 roku. Od tego czasu rozwija się prężnie i dynamicznie, oferując bogaty asortyment a też dążąc do nieustannego podnoszenia jakości produkowanych wyrobów.

Z przydomowego zakładu mającego własną siedzibę w Pcimiu niedaleko Myślenic, w ciągu dziesięciu lat rozwinął się w duży zakład usługowy, zatrudniający kilkadziesiąt wykwalifikowanych osób: technologów, konstruktorów, projektantów, krojczych, krawcowe. Produkcja poddawana jest bardzo dokładnym kontrolom jakości.

2006 rok okazał się dla nas przełomowym. Uzyskaliśmy wówczas dotacje z UE. Stosując ten fakt, firma zainwestowała w zakład usługowy o powierzchni 1800 m2, którego siedziba znajduje się w Stróży koło Myślenic. Wyposażenie: najnowocześniejsze maszyny krojcze, szyjące , a dodatkowo profesjonalny park prasowniczy, przyszykowany specjalnie pod garnitury- umożliwia na nieustanny postęp, doskonalenie warsztatu, zwiększenie produkcji a też koryguje okoliczności pracy.

Obserwując rynek i konkurencję, doszliśmy do wniosku, że przyszłością dla mojej korporacji jest odzież męska, toteż od 2006 roku specjalizujemy się jedynie w modzie męskiej: garniturach, spodniach, marynarkach. W okresie zimowym proponujemy też okrycia wierzchnie.

W 2012 roku firma została wyróżniona certyfikatem „rzetelna firma”.

Współcześnie firma ma kilkanaście sklepów partnerskich w kraju (Polska południowa) jak i za granicą (głownie Słowacja) , a dodatkowo dwie szwalnie z dwoma sklepami firmowymi w Pcimiu i Stróży, które gwarantują przeróbki krawieckie gratis i na miejscu.

Sklepy firmowe są czynne w dogodnych godzinach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-22, a w soboty od 8-16. Właściwie każdy kontrahent ma możliwość liczyć na fachową i miła obsługę.

Jako fachowa firma odzieżowa chcemy zagwarantować naszych nabywców, że nasze wyroby tworzone są wyłącznie przez naszą firmęze zakłady i że jako jeden z nielicznych zakładów w biznesie odzieżowej nie jesteśmy importerem gotowych wyrobów.

W najbliższej przyszłości naszymi celami są: postęp marki, stałe podnoszenie jakości produktów , a dodatkowo gwarancja satysfakcji klienta. Wychodzimy bowiem z założenia, że najlepszą reklamą jest zadowolony kontrahent!

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją dostępną w naszych salonach.

Multimedia

Zdjęcia:
Garnitex - producent garniturów
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Krakowie i okolicach

ładowanie mapy Kraków, Stróża 927...

Opinie

Wyświetleń od 2014.07.17 : 2800 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w małopolskiem: 30 | Pozycja w Krakowie: 14