Fotograf ZG w Zielonej Górze

Fotograf ZG w Zielonej Górze

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 691-511-303
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Fotografia produktowa
Wykonuję zdjęcia produktowe tak zwane packshoty - zdjęcia pojedynczych produktów na jasnym jednolitym tle. Zdjęcia te mogą być wykorzystane do katalogów internetowych albo drukowanych. Każde zdjęcie poddane jest prostej obróbce korekcyjnej.
fotografia slubna
Fotografia ślubna
W obrazów ślubnej stawiam na profesjonalizm, dyskrecję pracy, kreatywność , a oprócz tego chwytanie niepowtarzalnych i ulotnych chwil, których zapewne nie zauważycie, a które warte są uwiecznienia i zapamiętania.
fotografia eventowa
Fotografia eventowa
Reportaż fotograficzny będzie perfekcyjnym świadectwem profesjonalizmu firmy i organizowanych wydarzeń. W trakcie pracy dokumentuję na fotografiach kluczowy temat konferencji, szkolenia, pokazu, koncertu czy imprezy firmowej , a oprócz tego interesujące wątki poboczne. Tak przygotowany reportaż fotograficzny jest pełną i ciekawą ilustracją wydarzenia. Dzięki precyzyjnie wybranym momentom na fotografiach zatrzymuję gesty, mimikę gości , a oprócz tego dynamikę wydarzenia. Odbiorca fotografii będzie mógł poczuć się, jakby brał czynny udział w wydarzeniu.
fotografia studyjna
Fotografia studyjna
Rzetelnie opracowana i przygotowana studyjna sesja zdjęciowa jest nie tylko doskonałą formą rozrywki, podczas której można uwiecznić emocje, niemniej jednak także idealną formą pamiątki, czy wręcz prezentu. Tworzy się ją w formie portretu i wtedy tego typu zdjęcia studyjne są w bardzo wielu przypadkach pamiątką dla mężczyźni i kobiety na nich pozującej, niemniej jednak zdarza się, że stają się prezentem dla najbliższych. Na rocznicę ślubu można utworzyć zdjęcia portretowe, można także zdecydować się na specjalistyczne ujęcie całej rodziny i sprezentować je na Dzień Babci, czy Dziadka. Zdjęcia rodzinne idealnie nadają się do wstawienia w ramkę i prezentowania w centralnym miejscu lokalu mieszkalnego.
klipy slubne
Klipy ślubne
Obecnie dzięki postępowi technicznemu, możliwe jest, ażeby nasz film ślubny przetrwał kilka lat w niezmienionej, najwyższej jakości. Format HD stał się już standardem, dzięki któremu oglądany przeze mnie obraz jest jak żywy, niesamowicie wyraźny. Efekt ten dostać ma możliwość najwyższej jakości sprzęt i nie w każdym momencie musi być to kamera, z którą tak w dużej liczbie przypadków spotykamy się na przyjęciach. Od kilku lat na polskim rynku ślubnym można zauważyć wdrażanie nowego trendu –filmowanie aparatami. Lustrzanki cyfrowe pozwalają na dostanie obrazu HD o nieporównywalnie wyższej jakości od powszechnie spotykanych kamer. Klip z Wesela

Multimedia

Zdjęcia:
Fotograf ZG
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Zielonej Górze i okolicach

ładowanie mapy Zielona Góra, ...

Opinie

Usługi


Klipy ślubne
Cena: -
Wyświetleń od 2014.07.25 : 725 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w lubuskim: 3 | Pozycja w Zielonej Górze: 2