Filmowanie ślubów w Szczecinie

Filmowanie ślubów w Szczecinie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: +48 533 265 596
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Niezbyt duże dziewczynki marzą o pięknej białej sukni i ślubie jak z bajki. Mijają lata, dziewczynka staje się kobietą, spotyka tego Jedynego i wspólnie postanawiają stanąć na ślubnym kobiercu…

Gdy nadejdzie ten wyjątkowy dla Was dzień, będzie Tobie towarzyszyć co niemiara emocji: od zdenerwowania po nieopisane szczęście. Przysięgniecie sobie miłość, goście złożą Tobie życzenia i gratulacje, zatańczycie swój 1-szy taniec i zapewne będziecie bawić się do białego rana…
W natłoku wrażeń niejeden detal mógłby Tobie umknąć. Dlatego właśnie oferujemy Młodej Parze zbudowanie filmu, który poprzez długie lata będzie przypominał tę mieszankę emocji oraz dodatkowo najbardziej wzruszające i radosne momenty.

Prawie każdy film jest ze starannosią omówiony i zaplanowany z głównymi bohaterami wydarzenia, czyli przyszłymi nowożeńcami jeszcze przed ślubem, a specjalistyczny sprzęt audio-video pozwala nam na filmowanie ślubu z zachowaniem najwyższych norm. Na każdym ślubie i weselu staramy się być niewidoczni, nie ingerujemy w przebieg tak poważnych dla Was chwil.

Z każdym kolejnym ślubem i weselem staramy się być coraz lepsi, oddajemy się filmowaniu dzień w dzień jest bowiem dla nas pasją i naszą pracą. Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolia w którym wynajdą Wy szeroki wachlarz teledysków z uroczystości ślubnych i weselnych będź również z filmów z sesji zdjęciowych. Zachęcamy rówież na spotkania się z nami na terenie Szczecina, Koszalina, Gorzowa Wielkopolskiego.

Multimedia

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Szczecinie i okolicach

ładowanie mapy Szczecin, ...

Opinie

Wyświetleń od 2014.07.23 : 668 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w zachodniopomorskim: 22 | Pozycja w Szczecinie: 12