Dj i wodzirej w Zielonej Górze

Dj i wodzirej w Zielonej Górze

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 600 057 481
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis


Wesele – piękny czas świętowania i zabawy dwóch rodzin, często nie znających się jeszcze. W takim momencie potrzebny jest ktoś, kto w ciekawy sposób, dyskretnie albo z całym impetem, zintegruje gości , a ponadto stworzy im przestrzeń do udanej zabawy. Wyborny Wodzirej jest poradą dla Młodej Pary, potrafi porwać do tańca każdego gościa i uwypuklić chwile, które są w rzeczywistości istotne.

Ciekawe zabawy i niewiarygodnie oryginalne oczepiny niech się staną zaproszeniem do przeżycia tych wyjątkowych chwil, które będziemy razem pamiętać.
Zapraszam!
Impreza

Uroczystość jubileuszowa, urodzinowa, imieninowa – …i znowu się widzimy. To już 30, 40 a ma możliwość 50–tka? Wodzirej, niczym dobre wino, delikatnie, ale i z gustem, podsunie kilka pomysłów, aby wydarzenie nabrało smaku nie tylko przy stole ale i przy muzyce.

Impreza firmowa – zwykła kolacja czy przyjęcie można zorganizować na różne sposoby. Koncepcji brak? Znowu to samo? Wodzirej niczym niezawodny spiker poprowadzi, choć nie jest gwiazdą, rozrusza towarzystwo, a kiedy trzeba podłoży do pieca ;) I przeprowadzi nie jeden konkurs albo zabawę, przy wyśmienitej muzyce.

Multimedia

Zdjęcia:
Dj i wodzirej
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Zielonej Górze i okolicach

ładowanie mapy Zielona Góra, ...

Opinie

Wyświetleń od 2014.07.25 : 664 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w lubuskim: 15 | Pozycja w Zielonej Górze: 6