Dekoracje, zaproszenia w Bydgoszcu

Dekoracje, zaproszenia w Bydgoszcu

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 697 777 066
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Panna Młoda według ślubnego przesądu powinna mieć na sobie w tym bardzo ważnym dniu w życiu, coś niebieskiego, coś pożyczonego, coś starego i coś nowego. Ale jak dobrać te dodatki tak, żeby wszystkie pasowały do całości?

W ogromnej liczbie przypadków posiadamy problem z czymś niebieskim. Najlepszym pomysłem jest błękitna podwiązka, najlepiej pożyczona od jakiejś zamężnej siostry albo kuzynki czy przyjaciółki. Opcją na niebieski jest też ozdobny kryształ w grzebieniu przy welonie albo błękitne, delikatne kolczyki.

Natomiast z czymś nowym nie posiada najmniejszego problemu, ponieważ ma możliwość to być bransoletka, wisiorek albo nawet suknia panny młodej. O coś starego można zapytać babcię albo mamę, żeby dały Tobie coś co miały przykładowo na swoim ślubie, aby stało się to Waszą rodzinną pamiątką, przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

W ostatnim czasie bardzo modne stały się bukiety ślubne z broszek albo ozdobnych guzików. Indywidualnie bardzo polecam. Nie są to co prawda żywe kwiaty, ale jest to bukiet na całe życie. Możemy wyselekcjonować najróżniejsze kolory takich bukietów, które nie byłyby możliwe przy tradycyjnym bukiecie. Na pewno jest to bardzo niebanalny koncepcja. Wraz z takim bukietem dostajemy butonierkę dla Pana Młodego , a oprócz tego wedle życzenia dodatki dla świadków.

Ciekawe pomysły na zaproszenia ślubne.

Nie macie koncepcji na oryginalne zaproszenia? Na szczęście my możemy pokazać Tobie wiele pubudzających ciekawość opcji, które mogą zainspirować Was do wykonania de fakto niepowtarzalnych zaproszeń ślubnych. Dla gości, którym wręczacie albo wysyłacie zaproszenia choćby uważamy, że jeżeli jest możliwość wręczenia indywidualnie, jest to lepsza opcja) jest to zapowiedź Waszego wesela. Jakie powinny być? Wszystko uzależniony jest od Waszego rodzaju i osobowości. Oto wiele naszych propozycji, które całkiem możliwe, że zainspirują Was do wykonania własnych niepowtarzalnych zaproszeń ślubnych.
Cztery Pory Roku.

Po pierwsze świetna zabawa przy realizacji. Przynajmniej cztery sesje zdjęciowe, o każdej porze roku. Przyszła Młoda Para wybiera się na spacer z fotografem, który w naturalnych momentach, łapiąc uśmiechy, spojrzenia stara się pokazać Waszą miłość o każdej porze roku. Zimą przykładowo wspólne lepienie bałwana albo zjeżdżanie na sankach, wiosną piknik na łące, latem wygłupy w jeziorze, a jesienią obrzucanie się jesiennymi złotymi liśćmi. Fotografię mogą zawierać również tekst na przykład. Zimą na sankach naklejony napis jako tablica rejestracyjna z datą Waszego ślubu, kolejne wiosenne, na koszu piknikowym napisane Państawa imiona, letnie zdjęcie mogłoby zawierać napis „zapraszają”, na przykład. na materacu wodnym, na którym leżycie, a na ostatnim jesiennym napisane własnoręcznie na dużym złotym listku słowo” ślub”. I w ten metodę wystarczy ułożyć obrazki w kolejności, bez konieczności dodawania jakichkolwiek tekstów. Osobiste zaproszenie gotowe!

Młoda Para coraz częściej rezygnuje z tradycyjnych oczepin albo podziękowań dla rodziców w rodzaju „Kochanych Rodziców mam”.

Zacznijmy od podziękowań dla rodziców. Ani jedna osoba nie pragnie aby z Wesela zrobiła się ckliwa i płaczliwa impreza. Dlatego warto analizować jak podziękować rodzicom. Dobrym pomysłem jest nakręcenie filmu z podziękowaniem, warto korzystać wtedy z pomocy zawodowca, aby wyszło to profesjonalnie albo nawet przeciwnie zrobić to „na spontana”, wziąć kamerę albo aparat cyfrowy i samodzielnie się nagrać, pokazując bądź mówiąc o tym, za co chcielibyście podziękować.

Dalszym fajnym pomysłem, który sprawi, że rodzina się ożywi i będzie komentowała albo zgadywała kto jest kto, będzie pokaz z podkładem muzycznym ze obrazkimi z Waszego dzieciństwa chronologicznie ułożony, aż do narzeczeństwa.

W wielu przypadkach w pewnych sytuacjach goście nie zabierają własnych prezentów po weselu. Nie wiedzą, czy to dla nich, czy wypada je wziąć? Więc jaki prezent dla gości wyselekcjonować aby nie mieli takich dylematów?

W ogromnej liczbie przypadków spotykane prezenciki to słodkości w spersonalizowanych pudełkach na przykład. migdały w lukrze albo ręcznie robione praliny. Ale jeżeli chcemy być oryginalni, ciekawym pomysłem są na przykład. jabłka w karmelu. Można je wyprodukować samodzielnie. Wystarczy jedynie roztopiony na patelni cukier z masłem i wodą , a oprócz tego śmietana, odrobina soku z cytryny i kolorowe posypki. Goście docenią prezent zrobiony przez Młodych.

Łatwym i niewymagającym zbyt dużo czasu prezentem są też łyżeczki z czekoladą, które wkładając do gorącego mleka tworzą pyszne kakao. Można do nich użyć przeróżnych posypek, łyżeczek drewnianych zamiast plastykowych. Zawinięte w celofan, zawiązane wstążka i doczepionym bilecikiem wyglądają bardzo apetycznie.

Multimedia

Zdjęcia:
Dekoracje, zaproszenia
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Bydgoszcu i okolicach

ładowanie mapy Bydgoszcz, ...

Opinie

Wyświetleń od 2014.07.30 : 760 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w kujawsko-pomorskim: 7 | Pozycja w Bydgoszcu: 2