Barokko, pomysły dla domu w Krakowie

Barokko, pomysły dla domu w Krakowie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 614 15 16 12
Ulica: Kraków, Zakopiańska 85
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis


Barokko – pomysły dla domu

O kształcie miarek do kawy możemy dyskutować godzinami. Podobnie jak o tym, jaki jest nasz nowy pomysł na prezent ślubny. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy entuzjastami. A genialny design mający zastosowanie w praktyce pochłaniamy pasjami. Przy wyborze produktów do naszego sklepu zwracamy uwagę na unikalne rozwiązania i pierwszorzędny design. Tak, ażeby wszystkie akcesoria łazienkowe i kuchenne, dodatki do ogrodu zostały praktyczne i estetyczne. Tak, ażeby wyposażenie wnętrz spełniało wszystkie oczekiwania kupujących.

Pomysły dla mieszkania: forma i efektywność


Barokko.pl to głównie towary, które ułatwiają życie i sprawiają, że dom staje się miejscem przyjaznym. Takim, w którym wyposażenie wnętrz wybrane jest zarówno pod względem ładnym jak i praktycznym. Naszą propozycję podzieliliśmy na czytelne kategorie. Dzięki temu szybko odnaleźć można poszukiwane dodatki do salonu, akcesoria łazienkowe czy prezenty na ślub. Dbamy o to, ażeby zarówno akcesoria kuchenne, zestawy łazienkowe, czy również oferowane przez nas pomysły na prezent spełniały wymagania dotyczące typu i funkcjonalności. Dlatego współpracujemy z firmami takimi, jak Blomus, Kafti Design, Lechuza, Philippi, Umbra czy Joseph Joseph. A czas spędzony na dyskusjach o designie mierzymy zegarami Nextime.

Akcesoria kuchenne, prezenty na ślubUświadamiamy sobie z tego, że wybór odpowiednich akcesoriów i wyposażenia mieszkania może być niełatwy. Dlatego podpowiadamy, co może się sprawdzić. Dzielimy się naszym entuzjazmem i proponujemy zestawy łazienkowe, podpowiadamy, jaki prezent wyselekcjonować lub na jakie oświetlenie się zdecydować. Tak, ażeby właściwie każdy z naszych Kontrahentów znalazł takie wyposażenie wnętrz, którego potrzebuje.

Multimedia

Zdjęcia:
Barokko, pomysły dla domu
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Krakowie i okolicach

ładowanie mapy Kraków, Zakopiańska 85...

Opinie

Usługi


Sztućce
Cena: -
Wyświetleń od 2014.07.17 : 967 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w małopolskiem: 11 | Pozycja w Krakowie: 8