Firmy z branży ślubnej, weselnej w Trąbkach Wielkich

Nie znaleziono firm w tej miejscowości, dlatego rozszerzyliśmy wynik zapytania do następującego obszaru: gdański

Cukiernia Want

Pruszcz Gdański , ul. E. Plater 16

Dostępne smaki tortów weselnych: Z alkoholem: - Marczello - Szwarcwaldzki - Bakaliowy - Węgierski - Zabajony - Makowy - Kawowy - Orzechowy - Owocowy - Kajmakowy - Mascarpone Bez ...

Firmy z branży ślub, wesele w okolicy Trąbek Wielkich

zespół muzyczny Trąbki Wielkieorkiestra weselna Trąbki Wielkiedj na wesele Trąbki Wielkiewodzirej Trąbki Wielkiekamerzysta ślubny Trąbki Wielkiefotograf Trąbki Wielkieauto na ślub Trąbki Wielkietorty ślubne Trąbki Wielkiesala weselna Trąbki Wielkieorganizacja wesela Trąbki Wielkiedekoracje weselne Trąbki Wielkieprezenty ślubne Trąbki Wielkiegarnitury ślubne Trąbki Wielkiesukienki na wesele Trąbki Wielkiereklama w Trąbkach Wielkich (0)zespół na wesele trąbki wielkie (0)
Trąbki Wielkie
Dodaj swoje usługi za darmo!

Spora większość firm/spółek/korporacji z branży ślubnej twierdzi, że z upływem lat rynek się kurczy. Wystarczy popatrzeć na statystyki zawarcia małżeństw w latach 2010-2015. Bardzo duży spadek wynika zarówno z aspektów majątkowych jak również zarówno demograficznych. W połączeniu z falą emigracji , a oprócz tego spadek poparcia do zawierania małżeństw stwarza takie zmiany w naszym modelu rodzinnym. Również sam model rodziny ulega zmianom. Dzisiaj znacznie więcej jest samotnych matek z różnych powodów. Można wymieniać oczywiście aspekty obyczajowe, ale nie trzeba zapominać o kluczowym czynniku, który jest bardzo szkodliwy: mianowicie zasiłki dla samotnych matek. W wielu wypadkach jest to przeważający powód do tego żeby nie zawierać urzędowych związków małżeńskich. Dzięki zasiłkom rodziny żyją bez zgody urzędowego o małżeństwie podobnie jak małżeństwo. W przypadku gdyby zawarli ślub to urzędnicy z Trąbek Wielkich odebraliby prawo do świadczeń takiej rodzinie. Można powiedzieć z drugiej strony, parafrazując klasyka, że jak dają to należy brać. Oczywiście jest to myślenie krótkoterminowe, ponieważ zasiłki posiadają bardzo szkodliwe dla społeczeństwa mechanizmy jak np. rozpowszechnianie bezrobocia. Przemieszczanie się środków produkcji z ludzi najbardziej skutecznych do ludzi najmniej wyrafinowanych stwarza masowe zmiany gospodarcze i efektem tego jest kryzys. W Trąbkach Wielkich i całej Polsce zasiłki nie są tak duże jak w innych państwach, które są znacznie bogatsze, ale trzeba pamiętać, że Polska to relatywnie biedny kraj na tle zachodnich gigantów. Polscy politycy z uporem maniaka wprowadzają politykę krajów zachodnich zapominając jaka przepaść nas dzieli. Najlepsi ekonomiści radzą wyselekcjonować Polsce ścieżkę inną, a mianowicie politykę taką samą jak krajów zachodnich, ale … z czasów jak te kraje zostały na podobnych etapie. Stosowanie takich samych mechanizmów gospodarczych dla różnych etapów rozwoju jest samobójstwem dla gospodarki. Politycy o tym dobrze wiedzą, ale nie ukrywajmy, że sami Mieszkańcy Polski są winni za ten stan rzeczy, ponieważ żadna partia nie zbiła ażeby kapitału politycznego na takich hasłach jak zlikwidowanie przywilejów, zlikwidowanie podatków dochodowych , a oprócz tego obniżenie podatków.