Ślub, wesele w Szczecinku - muzyczna oprawa, catering, sale weselne, prezenty i inne

Madecor

Szczecinek , Ul. Rzemieślnicza 2 .

Powiedz tylko gdzie i kiedy... Działamy na terenie Szczecinka, Koszalina i okolic... Zadzwon lub napisz do nas, a nasz konsultant umówi się z Tobą na niezobowiazujące spotkanie w miejscu wybranym przez ciebie. Zapraszamy również na ...

Firmy z branży ślub, wesele w okolicy Szczecinka

Turowo (0)
Lotyń (0)
Czarne (0)
zespół muzyczny Szczecinekorkiestra weselna Szczecinekdj na wesele Szczecinekwodzirej Szczecinekkamerzysta ślubny Szczecinekfotograf Szczecinekauto na ślub Szczecinektorty ślubne Szczecineksala weselna Szczecinekorganizacja wesela Szczecinekdekoracje weselne Szczecinekprezenty ślubne Szczecinekgarnitury ślubne Szczecineksukienki na wesele Szczecinekorkiestry weselne szczecinek (0)
Szczecinek
Dodaj swoje usługi za darmo!

W tradycji polskiej zapisała się taka impreza rodzinna jak wesele. Jest to impreza przeznaczona dla uczczenia zawarcia związku małżeńskiego. W Tradycji Polskiej jak i lokalnej (w Szczecinku) taka uroczystość wiązała się z licznymi zabawami dla Par. W bardzo wielu sytuacjach były to zabawy, które nawiązywały do seksualności człowieka. Dwuznaczność była elementem zabawy i niestety coraz mniej osób chce ten humor. Zabawa wiązała się z oczepinami , a ponadto zabawami prowadzonymi poprzez wodzireja lub o ile kogoś było stać, to wówczas wynajmował zespół muzyczny z Szczecinka. Dawniej wesela odbywały się w domach, a w tym momencie spora większość wesel jest w salach weselnych. Można powiedzieć, że w tym momencie na weselach przychodzi więcej gości, ponieważ wysyłanych jest znacznie więcej zaproszeń z powodów majątkowych. Zapraszając całą rodzinę i Pary , znajomych itp. Możemy liczyć na zwrot cen chociaż w wielu przypadkach i tak wesele jest wydatkiem. Natomiast w wypadku dużej liczby gości może być to znacznie tańsze rozwiązanie niż przygotowanie wesela dla mniejszej liczby gości.