Twoje koszalińskie wesele w Koszalinie

Twoje koszalińskie wesele w Koszalinie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: +48 094 345 23 31, 691 206 204
Ulica: Koszalin, ul. Różana 8
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Jeśli NIE MACIE CZASU I WENY

...to dobrze trafiliście. Kwiaciarnię i dekoratornię weselną prowadzimy od dwunastu lat. Tworzymy zgrany, twórczy zespół florystów i dekoratorów, który upiekszy Państawa Wesele od A do Z. Dysponujemy doświadczeniem, umiejętnościami, fachowym sprzętem oraz certyfikatami jak przykładowo. "Solidna Firma 2005", "Usługa 2006". Te atuty pozwalają nam tworzyć... cuda na Państawa zamówienie!

My już wiemy, że piękne śluby dopracowane są w najdrobniejszym szczególe. Stąd oferta; Państwo zadbacie o dobrą atmosferę, my o elementy.

Ozdobimy kościół, samochód, salę weselną, zaaranżujemy i ułożymy bukiety, wiązanki, ozdoby. Jeśli należy - przy współpracy z siostrzana firmą CateringKoszalin - przygotujemy i dowieziemy potrawy do sali weselnej, lokalu mieszkalnego albo w plener (wypożyczamy duże namioty cateringowe). Inna firma zależna - DekoratorniaKoszalin - specjalizuje się w dekoracjach balonowych. Na Państawa życzenie zaprojektuje oraz wykona każdą ozdobę; od najprostszych wielokolorowych "łańcuchów" po trudne aranżacje przestrzenne z wykorzystaniem balonów wypełnionych helem.


Co ważne, jesteśmy przygotowani na prawie każde nietypowe zamówienie wynikające z fantazji Młodej Pary. Ba, takich właśnie zleceń-wyzwań oczekujemy!

Jeśli MACIE CZAS I WENĘ

...to także dobrze trafiliście. U nas kupicie albo wypożyczycie wszelkie przedmioty niezbędne do zorganizowania wesela lub przyjęcia na wysokim poziomie. Służymy co więcej profesjonalnym wsparciem wynikajacym z kilkuletniej praktyki.

Obejrzyjcie też naszą GALERIĘ. Jeśli nie skorzystacie z naszych usług, podejrzyjcie chociaż pomysły;-)

Multimedia

Zdjęcia:
Twoje koszalińskie wesele
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Koszalinie i okolicach

ładowanie mapy Koszalin, ul. Różana 8...

Opinie

Wyświetleń od 2014.07.29 : 654 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w zachodniopomorskim: 9 | Pozycja w Koszalinie: 8