Red Naomi w Warszawie

Red Naomi w Warszawie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 511 970 802
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Studio florystyczne Red Naomi to gwarancja specjalistycznej dekoracji na każdą okazję.
Realizujemy oprawy z kwiatów na różnego typu uroczystości, spotkania biznesowe, eventy, bankiety, przyjęcia i konferencje.

Początki mojej działalności były bardzo spontaniczne. Już jako mała dziewczynka zbierałam kwiaty w ogrodzie i układałam je dla posiadamy w wazonie. Radość w oczach i ten jej uśmiech były najlepszą zachętą do kolejnych starań. Od tamtego czasu chęć tworzenia czegoś pięknego stawała się coraz silniejsza. W ten sposób trafiłam pod skrzydła specjalistycznej florystki, która pomogła mi rozwinąć mój talent.


Niedługo po tym otrzymałam propozycję udekorowania kościoła na komunię. Było to moje pierwsze poważne zlecenie. Pamiętam jak hurtownicy sprzedający kwiaty na giełdzie widząc moje zdenerwowanie pomagali we wszystkim jak wyłącznie mogli. To był początek wielu pubudzających ciekawość kontaktów handlowych i znajomości, które utrzymuję do dzisiaj.

A jaki był efekt mojej pracy? Każda kompozycja jest całkiem inna, pokazuje inne emocje, zatem trudno indywidualnie mi je oceniać. Jednak tuż po uroczystości zadzwonił do mnie proboszcz parafii, którą udekorowałam i zaproponował stałą współpracę. To była niebywała okazja. Co tydzień tworzyłam całkiem inną aranżację, z różnych kwiatów i kolorów. Dzięki temu nabyłam prawdziwego doświadczenia.

Podobno najlepszą reklamą jest zadowolony klient i tak także było w moim przypadku. Niecały miesiąc w późniejszym czasie otrzymałam propozycję dekorowania ołtarza w innym kościele na warszawskiej starówce. Ten moment, był równoznaczny z symbolicznym powstaniem studia florystycznego, o którym od tak dawna marzyłam. Nazwałam je imieniem gatunku róży, który jest określany jako "królewski", z powodu własnego piękna i wytrzymałości.

Późniejsze losy studia florystycznego Red Naomi potoczyły się bardzo śpiesznie. Jakby ktoś czuwał nad naszym przeznaczeniem. Dekorowaliśmy wesela, potem kolejne i jeszcze następne. Spotkania biznesowe, teatry, restauracje. Bukiety dla młodych matek, do których zakochani mężowie, upojeni szczęściem, biegli jak wiele sił. I przez ten stale wyłącznie jedna rzecz się nie zmieniła. Gdy jestem u posiadamy, zbieram dla niej kwiaty w ogrodzie. Tak jak przed laty.

Multimedia

Zdjęcia:
Red Naomi
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Warszawie i okolicach

ładowanie mapy Warszawa, ...

Opinie

Wyświetleń od 2014.07.25 : 1124 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w mazowieckim: 37 | Pozycja w Warszawie: 9