Pensjonat Siodło w Zielonej Górze

Pensjonat Siodło w Zielonej Górze

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: +48 (68) 347 75 15
Ulica: Zielona Góra, Wilcze, ul. Wilcze 10
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

W Pensjonacie „Siodło” wszystko co opracowujemy, czynimy z pasją i z analizują o zadowoleniu Pary Młodej,gdyż każde Wesele jest dla nas wyjątkowe.

Oferujemy Państwu organizację Przyjęcia Weselnego do 190 ludzi. Naszą dużą zaletą z całą pewnością jest komfort, jaki gwarantuje fakt, że Sala Konsumpcyjna i Sala Balowa pomimo, iż są ze sobą zgrabnie połączone stanowią odrębne sale.Dzięki temu na każdej z sal jest przestronnie, w dodatku dzięki klimatyzacji panuje w nich w każdej sytuacji przyjemna temperatura. Wy Młodzi jak również goście mogą siedzieć przy stołach okrągłych lub prostokątnych.W ofercie posiadamy aż pieć ustawień konfiguracji stołów co daje Państwu ogromną swobodę wyboru.

Kuchnia jaką możemy Państwu zaoferować zdecydowanie jest naszą chlubą.

Wszystko co Państwu serwujemy opracowujemy od fundamentów, a nasi dostawcy są sprawdzeni i skrupulatnie wybrani. Przepraszamy, ale nie zjedzą Wy u nas dań przygotowanych na głębokim tłuszczu lub z półproduktów. W zamian zaserwujemy Państwu opracowane tradycyjnie i z wielkim sercem Polskie jedzenie. Nie obce są nam też śródziemnomorskie rarytasy i owoce morza – wszystko na Państwa życzenie. Do wyboru posiadamy trzy menu, które mogą Wy wzbogacać według swojego uznania. Poza zapewnienia jedzenia, napojów zimnych i gorących , a oprócz tego owoców z chęcią zajmiemy się całą resztą spraw organizacyjnych.

Z przyjemnością zaoferujemy Państwu również:

Alkohol w cenie detalicznej
Pyszne ciasto i tort
Zajmiemy się ukwieceniem Sal we współpracy z naszym florystą
Pomożemy skontaktować się z pobliskim Księdzem
Polecimy Orkiestrę, Fotografa i Kamerzystę

Zwyczajnie wszystko dla Państwa zorganizujemy!

Prócz tego nasza obsługa to Ci, którzy czerpią przyjemność z kontaktu z innymi. Są sympatyczni i w każdej sytuacji chętni do pomocy Państwu i Państwa Gościom.W trakcie Przyjęcia nie pobieramy opłat za wynajem sali, wykorzystanie z obiektu, obsługę czy też naszą stałą dekorację. Ceny jakie oferujemy są najzwyczajniej rozsądne. Oferujemy też duże zniżki na noclegi , a oprócz tego posiadamy bardzo rentowne promocje na Wesela przeprowadzane zimą i w tygodniu.

Kolejną, a zarazem jedną z naszych bardziej istotnych zalet jest położenie Pensjonatu „Siodło” **** wśród lasów i jezior. Nasz obiekt zewsząd otaczają lasy, a najbliższe jezioro jest oddalone o jedyne 250m! Są to cudowne tereny do zaprojektowania sesji zdjęciowej. Jednakże obszar Pensjonatu jest ogrodzony, a Goście spacerując mogą przysiąść nad basenem lub na uroczych ławeczkach. Nasz taras jest jednym z ulubionych miejsc Gości weselnych, którzy doceniają fakt, że mogą wyjść na powietrze i delektować się pięknymi widokami. Prócz tego na terenie Pensjonatu znajduję się bar grillowy, plac zabaw, trampolina, dmuchany słoń do skakania, strzelnica, sauna, stół do tenisa, tor do gry w boulle, piłkarzyki , a oprócz tego dart.

Czy mają Wy jeszcze uwagi co do wyboru miejsca na Przyjęcie Weselne? Zapewne nie! Na 100% jednakże mają Wy do nas pytania. Dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, bądź najlepiej, do spotkania się w Pensjonacie „Siodło” ****, gdzie na żywo zobaczą Wy jak czarujące jest to miejsce.

Zachęcamy też do obejrzenia Galerii.

Multimedia

Zdjęcia:
Pensjonat Siodło
wesele
12

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Zielonej Górze i okolicach

ładowanie mapy Zielona Góra, Wilcze, ul. Wilcze 10...

Opinie

Wyświetleń od 2014.07.25 : 802 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w lubuskim: 12 | Pozycja w Zielonej Górze: 3