Mmfotografia w Warszawie

Mmfotografia w Warszawie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 508 71 32 39
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Nasze foto ślubne to miłość i emocje, tak można pokrótce podsumować nasz styl pracy. Uwielbiamy fotografować zakochanych, szczęśliwych osób i chcemy robić to jak najlepiej, ażeby ilustracje same mówiły za siebie. Reportaż ślubny to nasze hobby i mamy nadzieje, że widać to po naszych zdjęciach ślubnych. Jesteśmy dobrymi obserwatorami i potrafimy wyłapać wyłącznie te najlepsze kadry ze ślubu i wesela. Nasza praca to dzień pełen skupienia ponieważ dzień reportażowy jest dynamiczny, musimy przystosować się do każdej sytuacji, warunków tak ażeby ten dzień był wyjątkowy dla Państwa i dla efektu końcowego czyli zdjęć.

Zawodowo fotografią ślubną zajmujemy się od dobrych paru lat, co przekłada się na doświadczenie jakie zdobyliśmy. Aktualnie możemy odważnie powiedzieć, że jesteśmy profesjonalnymi fotoreporterami ślubnymi, którzy przez zdobyte doświadczenia , a oprócz tego ciągłe doszkalanie , a oprócz tego szlifowanie własnego rodzaju, zapewniamy satysfakcję naszym przyszłym klientom. W trakcie tak ważnego momentu życia każdej pary młodej jakim jest ślub, naszym obiektywom nie umknie żadna ważna chwila.

W każdej sytuacji, kiedy będziecie oglądać nasze rozbudowane fotoalbumy ślubne, przypomnicie sobie radość, emocje jakie towarzyszyły Ci tego szczególnego dnia, a ilustracje będą tego pamiątką na długie lata życia bo ilustracje to pamiątka, która zostanie po nas dla przyszłych pokoleń.

Pracujemy przede wszystkim w woj. mazowieckim ale nie jest dla nas dylematem dojechać w każdy zakątek Polski i nie tylko ażeby wyprodukować dla Państwa udany reportaż ślubny, wyjątkowy/wymarzony plener ślubnyna przykład. w górach). Używamy fachowych lustrzanek marki Nikon , a oprócz tego jasnych obiektywów z najwyższej półki, więc żaden ciemny kościół czy sala weselna nie jest nam straszna, dzięki temu nasze fotografie ślubne są profesjonalną. Jesteśmy w każdym momencie otwarci, elastyczni i możemy przystosować się do Waszych propozycji przykładowo.w temacie organizacji sesji plenerowej, różnych atrakcji na weselu.

Kontrahenci otrzymują od nas ilustracje po całkowitej obróbce w formie płyty nagranej na DVD w stylowym etui, rozbudowane albumy i fotoksiążki , a oprócz tego do wyboru przekazy multimedialną albo galerie www.

Zapraszamy do działu do zapoznania się z pakietami, które Państwu oferujemy. Jesteśmy elastyczni i każdy pakiet możemy indywidualnie edytować i dopasować do potrzeb klienta. W celu uzyskania szczegółowych treści przykładowo. nt. wolnego terminu , a oprócz tego uwarunkowanie szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego (zakładka kontakt).

Pary narzeczeńskie, które chciałyby dostać wszystkie dane “face-to-face” , a oprócz tego obejrzeć kilka przykładowych fotoalbumów zapraszam na spotkanie przy kawie gdzie będziemy mogli porozmawiać o Państwa oczekiwaniach, o dniu ślubu, plenerze itp, a my postaramy się zaprezentować z jak najlepszej strony.

Należymy do Akademii Fotografii Ślubnej, która zrzesza wyłącznie najlepszych fotografów ślubnych.

Posiadamy zaświadczenie z Warszawskiej Kurii Metropolitalnej uprawniające do fotografowania w czasie uroczystości religijnych.

Zapraszamy do zastosowania naszych usług

Multimedia

Zdjęcia:
Mmfotografia
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Warszawie i okolicach

ładowanie mapy Warszawa, ...

Opinie

Wyświetleń od 2014.07.25 : 720 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w mazowieckim: 42 | Pozycja w Warszawie: 14