Malibu w Bydgoszcu

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 052 373-89-90
Ulica: Bydgoszcz, ul. Długa 22
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Miło jest nam Państwu przedstawić naszą firmę, która od ponad 20 lat ugruntowuje własną pozycję na polskim rynku mody męskiej. Przez te wszystkie lata nieustannie powiększaliśmy asortyment produkowanej odzieży jednocześnie zdobywając praktykę w zakresie produkowania i dystrybucji najnowszych kolekcji ubrań mody męskiej oraz dodatkowo ślubnej. Ciągłe dbanie o najwyższą jakość towarów pozwoliło na dostanie uznania w gronie wielu zadowolonych kontrahentów i partnerów handlowych.

Podstawowym asortymentem, który możemy przedstawić Panom w sieci salonów na terenie kraju, są: garnitury wizytowe 2 i 3 częściowe, garnitury ślubne, surduty, smokingi, żakiety, fraki, stójki, marynarki, kurtki, płaszcze, kamizelki oraz dodatkowo spodnie.

W stale poszerzającej się gamie kolorów, możemy Państwu zaoferować odcienie szarości, czerni, grafitu, brązu, granatu, fioletu, a także złota, srebra, ecru, beżu oraz dodatkowo bieli. Jednak zestaw kolorów garniturów może być tak różna, jak różnorodne będą gusta naszych kontrahentów. Tabela rozmiarów w Firmie Malibu Moda Męska obejmuje garnitury o wzrostach od 164 cm do 194 cm z uwzględnieniem bardzo dużych jak również nieznacznych klatek piersiowych.

Jako wytwórca odzieży męskiej staramy się nieustająco tworzyć ubrania z zachowaniem dziś panujących norm mody męskiej, a wielokrotnie sami te standardy produkujemy. Na najbliższy sezon zrobiliśmy bardzo bogatą w kolorystyce, jak również splotach tkanin kolekcję garniturów wizytowych oraz dodatkowo ślubnych z uwzględnieniem tendencji „bliżej ciała”. Nowością są modele marynarek z kontrastowymi elementami, które pozwolą ukazać awangardową duszę mężczyzny. Dla panów ceniących najwyższą elegancję polecamy tkaniny z dodatkiem jedwabiu, który swym połyskiem perfekcyjnie podkreśla klasę garnituru.

Multimedia

Zdjęcia:
Malibu
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Bydgoszcu i okolicach

ładowanie mapy Bydgoszcz, ul. Długa 22...

Opinie

Wyświetleń od 2014.07.30 : 630 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w kujawsko-pomorskim: 8 | Pozycja w Bydgoszcu: 3