La Lux w Wrocławie

La Lux w Wrocławie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: +48 609 732 132
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

LA LUX oferuję kompleksową oprawę muzyczną wesela wraz z prowadzeniem poprzez konferansjera też w języku angielskim). Konferansjer prowadzi różnego typu atrakcje w tym zabawy integracyjne i oczepiny.

Nasz zespół muzyczny gra jedynie muzykę na żywo przy wykorzystaniu wokalu żeńskiego, męskiego, perkusji, basu, gitary i instrumentów klawiszowych. Przemyślany wybieranie instrumentarium przekłada się na specjalistyczne brzmienie wykonywanej muzyki: polskiej oraz dodatkowo zagranicznej (w skład której wchodzą nie tylko piosenki anglojęzyczne niemniej jednak i szlagiery włoskie, francuskie i hiszpańskie). Utwory układane są w bloki muzyczne trwające mniej więcej 35-45minut ( 7-10 piosenek) po których następują krótkie, 15-20 minutowe przerwy z muzyką w tle.

Repertuar muzyczny i rodzaj przeprowadzanych zabaw dostosowywany jest do nadziei gości weselnych. Istnieje możliwość zapotrzebowania paru piosenek (max 3) nie mieszczących się w repertuarze, które zespół chętnie przygotuje na życzenie Nabywcy.

Prawie każde wesele jest dla nas indywidualnym zleceniem, co przekłada się na pełną satysfakcje gości oraz dodatkowo nowożeńców.

Multimedia

Zdjęcia:
La Lux
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Wrocławie i okolicach

ładowanie mapy Wrocław, ...

Usługi

Wyświetleń od 2014.07.17 : 973 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w dolnośląskim: 5 | Pozycja w Wrocławie: 5