Grono w Zielonej Górze

Grono w Zielonej Górze

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 68 323 96 36, tel. kom. 501 572 967
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Zielona Góra, wojska polskiego 88f
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Witamy Państwa bardzo serdecznie.
Jesteśmy firmą rodzinną. Kontynuujemy tradycję rodzinną zapoczątkowaną przez naszą firmęzych pradziadków na początku ubiegłego wieku w Wielkopolsce. W 1989 roku rozpoczęliśmy produkcję pieczywa w niewielkiej piekarni w Żarach, a w 2002 roku otworzyliśmy w Kaliszu nowy zakład piekarniczo – cukierniczy i od tego momentu rozwijamy naszą działalność w tym mieście.

Bezpieczeństwo produkcji

picNasze wyroby kreowane są z produktów dostępnych na naszym rynku. Używamy jedynie i tylko pasteryzowanej śmietany od renomowanych producentów , a oprócz tego gotowej, pasteryzowanej masy jajowej w celu zminimalizowania występowania wszelkich zagrożeń mikrobiologicznych mogących pojawić się w toku produkcji wyrobów cukierniczych. Mamy wdrożony system HACCP. Nasi pracownicy przechodzą regularne warsztaty dotyczące bezpieczeństwa i higieny produkcji. Pracujemy na nowoczesnych i w każdym momencie sprawnych urządzeniach co w zdecydowanym stopniu koryguje jakość mojej pracy.
Dofinansowanie z UE

picDzięki możliwościom jakie daje nam członkostwo w Unii Europejskiej mogliśmy ubiegać się o udział w programach dofinansowujących innowacyjne lokowanie w naszym regionie. Uzyskaliśmy wsparcie środków pochodzących z Unii Europejskiej przy zakupie instalacji silosów magazynujących mąkę , a oprócz tego na zakup nowoczesnego pieca piekarniczego i rzemieślniczej linii do produkcji chleba.

Multimedia

Zdjęcia:
Grono
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Zielonej Górze i okolicach

ładowanie mapy Zielona Góra, wojska polskiego 88f...

Opinie

Wyświetleń od 2014.07.25 : 674 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w lubuskim: 14 | Pozycja w Zielonej Górze: 5