fotovideojanik.pl w Krakowie

fotovideojanik.pl w Krakowie

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 501 34 99 09
Strona www: fotovideojanik.pl
Ulica: Kraków, Ul. Fiołkowa 10/179
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Firma fotovideojanik.pl powstała w roku 1989 w Krakowie.

Trudnimy się najwyższej jakości produkcją filmów video oraz dodatkowo fotografią cyfrową.

Filmowanie i fotografia to nasze dwie pasje. Trudnimy się tym z zamiłowania do tworzenia rzeczy pięknych i niekonwencjonalnych. Właściwie każde nagranie traktujemy jako całkowicie oddzielne niepowtarzalne dzieło. Staramy się dyskretnie wczuć w zmysły "aktorów" i patrzeć ich oczyma. Kreujemy filmy, które posiadają swój niepowtarzalny charakter i smak.

Wieloletnie wiedzę praktyczną w branży FOTO VIDEO oraz dodatkowo najnowszy schludny sprzęt jakim dysponujemy powoduje, że spełniamy wszelkie najwyższe wymagania na światowym poziomie.

Filmujemy kamerami stosowanymi w TV w systemach HD, DVCAM i DV. Nasza działalność opiera się na pracy całego zespołu profesjonalistów: operatorów kamer, montażystów, fotografów i grafików"erów|plastyków|artystów grafików} komputerowych. Potrafimy obsłużyć wiele imprez w jednym czasie.

Nasza firma pozyskuje coraz to nowych kontrahentów dzięki fachowej obsłudze oraz dodatkowo poszerza zakres swoich usług. Bardzo istotne jest dla nas zadowolenie kontrahenta, który w wielu sytuacjach poleca nasze usługi innym.

Multimedia

Zdjęcia:
fotovideojanik.pl
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Krakowie i okolicach

ładowanie mapy Kraków, Ul. Fiołkowa 10/179...

Opinie

Mariola w dniu 2014/07/17 napisał:
Ocena:

Skorzystaliśmy z usług fotovideojanik.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni z mężem. Zdjęcia wyszły świetne dzięki późniejszej obróbce i utworzeniu galerii na stronie internetowej wszyscy goście weselni mogli je zobaczyć w bardzo wygodny sposób. :)

Wyświetleń od 2014.07.17 : 1513 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w małopolskiem: 3 | Pozycja w Krakowie: 2