Ciastkarnia Orłowscy w Radomiu

Ciastkarnia Orłowscy w Radomiu

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: 48 365 31 95
Ulica: Radom, ul. Lotnicza 67
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail

Opis

Nasze torty i ciasta od wielu lat towarzyszą mieszkańcom województwa mazowieckiego podczas uroczystości rodzinnych, jubileuszach , a ponadto imprez regionalnych. Serdecznie zapraszamy do naszych punktów, w których zamówicie Wy niepowtarzalny tort, ciasto i zapoznacie się z szeroką gamą naszych produktów - pokochacie nasze smaki!

Zapewniamy, że nie znajdziecie u nas nic, czego sami nie chcielibyśmy widzieć na naszych stołach w uroczystych chwilach spędzonych z familią.

W uroczystych dniach, takich jak ślub, jubileusz czy komunia zachęcamy wszystkich do postawienia na stoły naszych wypieków przygotowywanych dokładnie na spersonalizowane zapotrzebowania.

Na codzień zapraszamy do zakupów naszych pysznych ciastek - pączków, ptysi, eklerek, drożdżówek i innych, których nie metodę wymienić. Ponad 50 rodzajów różnego rodzaju smakołyków jest w stanie umilić i uatrakcyjnić wizyte rodziny czy przyjaciół.

Ciastka są wspaniałym dodatkiem do popołudniowej herbaty. Szarlotka czy karpatka doskonale spełniają rolę deseru, podwieczorku lub zwykłej przekąski między posiłkami.

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych dni w życiu człowieka. Jest zwieńczeniem najważniejszych wyborów i decyzji, spełnieniem marzeń, jak i też początkiem nowych pragnień.

Ważnym elementem tej wyjątkowej chwili jest tort, cieszący nie tylko podniebienie, niemniej jednak i oczy biesiadników.

Na tę wyjątkową okazję proponujemy Państwu torty na różnego rodzaju stojakach, o dowolnej liczbie kondygnacji, jak i torty płaskie w niepowtarzalnych kształtach. Doświadczeni cukiernicy doradzą Państwu w wyborze wymarzonego tortu.

Multimedia

Zdjęcia:
Ciastkarnia Orłowscy
1

Wykonujemy następujące usługi

Usługi oferujemy w Radomiu i okolicach

ładowanie mapy Radom, ul. Lotnicza 67...

Opinie

Wyświetleń od 2014.08.07 : 816 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie? Dodaj ogłoszenie za darmo.
Pozycja w mazowieckim: 24 | Pozycja w Radomiu: 6